کتاب ریاضی کودکان داعش +عکس Reviewed by Momizat on . کتاب ریاضی کودکان داعش +عکس اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در سال های اخیر برنامه ریزی زیادی برای تربیت کودکان داعشی انجام داده است و در بعضی مواقع حتی اعد کتاب ریاضی کودکان داعش +عکس اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در سال های اخیر برنامه ریزی زیادی برای تربیت کودکان داعشی انجام داده است و در بعضی مواقع حتی اعد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » کتاب ریاضی کودکان داعش +عکس

تبلیغات

کتاب ریاضی کودکان داعش +عکس

کتاب ریاضی کودکان داعش +عکس

کتاب ریاضی کودکان داعش +عکس

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در سال های اخیر برنامه ریزی زیادی برای تربیت کودکان داعشی انجام داده است و در بعضی مواقع حتی اعدام های خود را توسط کودکان انجام داده است.حال داعش حتی ا طریق کتاب ریاضی هم سعی شست و شوی مغ کودکان دارد.

به گزارش میهن گرام :به تازگی تصاویری از کتاب ریاضی گروه تروریستی داعش در رسانه‌ها منتشر شده که در آن از ابزار جنگی از جمله تانک، اسلحه و چاقو برای آموزش ریاضی و جمع و تفریق به کودکان استفاده شده است.

کشتن و اعدام افراد بی‌گناه نزد داعش محدود به سن خاصی نیست. گروه تروریستی داعش به شیوه‌های مختلف قصد دارد افراد را با جنگ، گردن‌زنی و انواع روش‌های قتل آشنا کند. این تروریست‌ها تاکنون جنایات بی‌رحمانه‌ای علیه همه فرقه‌های مذهبی عراق انجام داده و آثار باستانی زیادی را ویران کرده‌اند.

کتاب ریاضی داعش

کتاب ریاضی به سبک داعش

کتاب ریاضی داعش

کتاب ریاضی کودکان داعش +عکس

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات