ترکیه ۹ عضو مظنون داعش را دستگیر کرد Reviewed by Momizat on . ترکیه 9 عضو مظنون داعش را دستگیر کرد اخبار داعش :ترکیه که انتخابات خود را به پایان رساند و حاکم فعلی به گفته خیلی ها به لطف داعش بیشترین رای را آورد حال باید دی ترکیه 9 عضو مظنون داعش را دستگیر کرد اخبار داعش :ترکیه که انتخابات خود را به پایان رساند و حاکم فعلی به گفته خیلی ها به لطف داعش بیشترین رای را آورد حال باید دی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ترکیه ۹ عضو مظنون داعش را دستگیر کرد

تبلیغات

ترکیه ۹ عضو مظنون داعش را دستگیر کرد

ترکیه ۹ عضو مظنون داعش را دستگیر کرد

ترکیه 9 عضو مظنون داعش را دستگیر کرد

اخبار داعش :ترکیه که انتخابات خود را به پایان رساند و حاکم فعلی به گفته خیلی ها به لطف داعش بیشترین رای را آورد حال باید دید در مبارزه با داعش چه برنامه ای دارد. طی اخبار شنیده شده ۹ نفر مظنون داعش در ترکیه دستگیر شده اند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از خبرگزاری رویترز: رسانه‌های ترکیه گزارش دادند که ۹ فرد مظنون به عضویت در گروه تروریستی داعش که قصد آماده شدن برای انجام عملیات انتحاری در دفاتر یک حزب سیاسی ترکیه در استانبول را داشتند،‌ دستگیر شدند.

پلیس ترکیه دو تن از این افراد را پس از یک تعقیب و گریز کوتاه با خودرو در شهر غازی‌آنتپ در جنوب شرق دستگیر کرد. هفت تن دیگر هم در جریان حمله پلیس دستگیر شدند.

این افراد با حکم دادگاهی در شهر غازی‌آنتپ بازداشت شده‌اند.

دفتر استاندار این شهر نیز اعلام کرد، این ۹ تن که گمان می رود از اعضای داعش باشند قصد داشتند تا دفاتر یک حزب سیاسی در استانبول را منفجر کنند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات