اعدام دوازده کودک عراقی توسط داعش Reviewed by Momizat on . اعدام دوازده کودک عراقی توسط داعش جنایات داعش :بار دیگر اعضا گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناک و عجیبی زدند.داعش این بار دوازده کودک عراقی را به خاطر فرار اعدام دوازده کودک عراقی توسط داعش جنایات داعش :بار دیگر اعضا گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناک و عجیبی زدند.داعش این بار دوازده کودک عراقی را به خاطر فرار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام دوازده کودک عراقی توسط داعش

اعدام دوازده کودک عراقی توسط داعش

اعدام دوازده کودک عراقی توسط داعش

اعدام دوازده کودک عراقی توسط داعش

جنایات داعش :بار دیگر اعضا گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناک و عجیبی زدند.داعش این بار دوازده کودک عراقی را به خاطر فرار از اردوگاه آموزشی داعش در شهر موصل اعدام کرد.

به گزارش میهن گرام :شبکه خبری «روداو» (که مقر آن اربیل است) به نقل از سعید مموزینی مسئول اطلاع رسانی حزب دموکرات کردستان عراق اعلام کرد که ۱۲ نفر از کودکان عراقی که در اردوگاه نظامی السلام در شرق شهر موصل آموزش دیدند را اعدام شدند.

وی افزود: داعش این تعداد از کودکان را که سعی در فرار از این اردوگاه داشتند، مجددا دستگیر و سپس در منطقه غابات موصل به ضرب گلوله اعدام کرد.

مموزینی گفت: سن کودکان اعدام شده بین ۱۲ تا ۱۶ سال بود و همه آنها از اهالی موصل بودند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا