درآمد بالای داعش با دریافت مالیات‌ در عراق Reviewed by Momizat on . درآمد بالای داعش با دریافت مالیات‌ در عراق داعش : یکی از راه های خوب کسب درآمد کروه تروریستی داعش گرفتن مالیات از مردم می باشد که در کنار فروش نفت و دزدی های دا درآمد بالای داعش با دریافت مالیات‌ در عراق داعش : یکی از راه های خوب کسب درآمد کروه تروریستی داعش گرفتن مالیات از مردم می باشد که در کنار فروش نفت و دزدی های دا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » درآمد بالای داعش با دریافت مالیات‌ در عراق

تبلیغات

درآمد بالای داعش با دریافت مالیات‌ در عراق

درآمد بالای داعش با دریافت مالیات‌ در عراق

داعش

داعش : یکی از راه های خوب کسب درآمد کروه تروریستی داعش گرفتن مالیات از مردم می باشد که در کنار فروش نفت و دزدی های داعش یکی از بهترین راه ها برایی به درآمد رسیدن داعش در عراق می باشد.

به گزارش میهن گرام : خبرگزاری فرانسه مدعی شد: کمیته شفاف سازی در پارلمان در گزارشی اعلام کرد، تروریست‌های داعش که از سال گذشته کنترل شهر موصل، بزرگترین شهر استان نینوا را به دست گرفته‌اند، درآمدی به ارزش ۱۱ میلیون دلار از مالیات‌های مردم این استان بدست می‌آورند.

این تروریست‌ها بر تمامی منابع اقتصادی استان نینوا احاطه داشته و نظام مشخصی را برای جمع آوری اموال ایجاد کرده‌اند و تعرفه مشخصی را برای گروه‌های مختلف اجتماعی تعیین کرده‌اند.

در ابتدای اعمال قانون اخذ مالیات، درآمد داعش به ۵ میلیون دلار در ماه می‌رسید که با طی کردن روند صعودی این مبلغ کمی قبل از سقوط شهر موصل به ۱۱ میلیون دلار در ماه افزایش پیدا کرد.

این گزارش تاریخ شروع اخذ مالیات را مشخص نکرده اما به آغاز انجام اقداماتی برای جلوگیری از آن در سال ۲۰۱۱ اشاره کرده است.

بر این اساس اقشار، مختلف جامعه از جمله پزشکان، کارگران بازنشسته، پیمانکاران، دارندگان ژنراتور برق و حتی فروشندگان سبزیجات و غیره مالیات‌هایی را بر حسب کار و درآمد خود به داعش پرداخت می‌کنند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات