بازداشت جن داعش در مصر توسط نیروهای امنیتی Reviewed by Momizat on . بازداشت جن داعش در مصر توسط نیروهای امنیتی اخبار :یکی دیگر از اعضا داعش این بار در مصر به دام افتاد. در ماه های اخیر تعداد زیادی از نیروهای داعش بازداشت شده اند بازداشت جن داعش در مصر توسط نیروهای امنیتی اخبار :یکی دیگر از اعضا داعش این بار در مصر به دام افتاد. در ماه های اخیر تعداد زیادی از نیروهای داعش بازداشت شده اند Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » بازداشت جن داعش در مصر توسط نیروهای امنیتی

تبلیغات

بازداشت جن داعش در مصر توسط نیروهای امنیتی

بازداشت جن داعش در مصر توسط نیروهای امنیتی

بازداشت جن داعش در مصر توسط نیروهای امنیتی

اخبار :یکی دیگر از اعضا داعش این بار در مصر به دام افتاد. در ماه های اخیر تعداد زیادی از نیروهای داعش بازداشت شده اند که اکنون خبرهایی از بازداشت جن داعش در مصر توسط نیروهای امنیتی منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از روزنامه الکترونیکی “النبأ”، سرويس اطلاعاتی استان “اسوان” مصر توانست “احمد.ح.ا” یکی از عناصر داعش ملقب به جن را بازداشت کند.

به گزارش النبأ مصر، “جن” در مناطق شمالی اسوان به جذب نیروی برای داعش اقدام می کرد. نیروهای امنیتی با حمله به زادگاه این داعشی، وی را دستگیر کردند.

گفتنی است که عناصر تروریستی داعش اخیرا یک سرهنگ مصری را در منطقه سیناء واقع در شمال شرق مصر ترور کرده بودند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات