مسلح شدن زنان افغان در برابر تروریست ها +عکس Reviewed by Momizat on . مسلح شدن زنان افغان در برابر تروریست ها +عکس اخبار داعش :گروه های تروریستی همچون داعش و طالبان با قدرت گرفتن در افغانستان جنایات زیادی را در این کشور انجام داده مسلح شدن زنان افغان در برابر تروریست ها +عکس اخبار داعش :گروه های تروریستی همچون داعش و طالبان با قدرت گرفتن در افغانستان جنایات زیادی را در این کشور انجام داده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » مسلح شدن زنان افغان در برابر تروریست ها +عکس

تبلیغات

مسلح شدن زنان افغان در برابر تروریست ها +عکس

مسلح شدن زنان افغان در برابر تروریست ها +عکس

مسلح شدن زنان افغان در برابر تروریست ها +عکس

اخبار داعش :گروه های تروریستی همچون داعش و طالبان با قدرت گرفتن در افغانستان جنایات زیادی را در این کشور انجام داده اند. اکنون اخباری از مسلح شدن زنان افغان در برابر تروریست ها منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :شماری از زنان در شهرستان درزآب استان جوزجان افغانستان با برداشتن اسلحه اعلام کردند دیگر از ستم های تروریست ها به ستوه آمده اند و برای مبارزه با آنان وارد مبارزه خواهند شد.

محمد رضا غفوری سخنگوی استاندار جوزجان اعلام کرده که این ۱۵ زن افغان کسانی هستند که یک عضو از خانوادۀ شان توسط طالبان و یا داعش کشته شدند و برای انتقام گیری از این تروریست ها دست به اسلحه برده اند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات