بیعت گروه تروریستی المرابطین در مالی با داعش Reviewed by Momizat on . بیعت گروه تروریستی المرابطین در مالی با داعش اخبار :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش با چند گروه تروریستی در آفریقا بیعت کرده است تا نفوذ خود را در این قار بیعت گروه تروریستی المرابطین در مالی با داعش اخبار :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش با چند گروه تروریستی در آفریقا بیعت کرده است تا نفوذ خود را در این قار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » بیعت گروه تروریستی المرابطین در مالی با داعش

تبلیغات

بیعت گروه تروریستی المرابطین در مالی با داعش

بیعت گروه تروریستی المرابطین در مالی با داعش

بیعت گروه تروریستی المرابطین در مالی با داعش

اخبار :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش با چند گروه تروریستی در آفریقا بیعت کرده است تا نفوذ خود را در این قاره افزایش دهد. اکنون خبرهایی از بیعت گروه تروریستی المرابطین در مالی با داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی کتیبه المرابطین که در مالی حضور دارد اعلام کرد که با «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تکفیری داعش بیعت کرده است.

این خبر را خبرگزاری اعماق وابسته به داعش اعلام کرد.

در حال حاضر سرکردگی این گروهک بر عهده «ابو الولید الصحراوی» است و در شمال مالی دست به اقدامات تروریستی می‌زنند.

داعش اعلام کرده که این بیعت پیامی به ملتهای کفر بویژه فرانسه صلیبی است که در این منطقه حضور دارد تا از منافع اقتصادی نه انسانی خود حمایت کند… ای فرانسه ما می‌آییم و … خودت را برای چیزی آماده کن که به تو آسیب خواهد رساند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات