عملیات الحشد الشعبی برای بستن راه فرار داعش به سوریه Reviewed by Momizat on . عملیات الحشد الشعبی برای بستن راه فرار داعش به سوریه اخبار داعش :گروه الحشد الشعبی تاکنون پیروزی های زیادی در برابر داعش داشته است. اکنون خبرهایی از شروع عملیات عملیات الحشد الشعبی برای بستن راه فرار داعش به سوریه اخبار داعش :گروه الحشد الشعبی تاکنون پیروزی های زیادی در برابر داعش داشته است. اکنون خبرهایی از شروع عملیات Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » عملیات الحشد الشعبی برای بستن راه فرار داعش به سوریه

تبلیغات

عملیات الحشد الشعبی برای بستن راه فرار داعش به سوریه

عملیات الحشد الشعبی برای بستن راه فرار داعش به سوریه

عملیات الحشد الشعبی برای بستن راه فرار داعش به سوریه

اخبار داعش :گروه الحشد الشعبی تاکنون پیروزی های زیادی در برابر داعش داشته است. اکنون خبرهایی از شروع عملیات الحشد الشعبی برای بستن راه فرار داعش به سوریه منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :عملیات آزادسازی غرب موصل با حضور الحشد الشعبی شنبه، آغاز شد.

هدف از این عملیات، قطع خطوط پشتیبانی داعش است.

این عملیات، همزمان با آغاز حمله نیروهای عراقی به ناحیه الشوره در جنوب موصل صورت گرفت.

«جعفر الحسینی» سخنگوی گردان‌های کتائب حزب الله اعلام کرد که عملیات این نیروها همگام با دیگر نیروهای بسیج مردمی عراق به سوی شهر تلعفر در غرب شهر موصل آغاز شده است.

وی همچنین اعلام کرد که همپیمانان ما، مشاوره به نیروهای مردمی در حمله به تلعفر را بر عهده دارند و جنگنده‌های عراقی نیز این نیروها را همراهی می‌کنند.

یکی از فرماندهان میدانی گردان‌های حزب الله عراق نیز تأکید کرد هدف از عملیات نیروهای بسیج مردمی در محور غربی موصل، جلوگیری از فرار اعضای گروه تکفیری داعش به سوریه است.

به گفته این فرمانده عراقی، مأموریت این نیرو‌ها آزادسازی ۳۰ روستا در غرب موصل و مسدود کردن مسیر فرار داعش از موصل به سوی مرز سوریه است.

پیش‌تر منابع عراقی گفته بودند که محور غربی موصل به اصرار ائتلاف آمریکا باز گذاشته شده است؛ امری که در خصوص فرار داعشی‌ها به سوی مرز سوریه را افزایش داده بود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات