اردوغان گروه الحشد الشعبی عراق را تهدید کرد Reviewed by Momizat on . اردوغان گروه الحشد الشعبی عراق را تهدید کرد اخبار داعش :ترکیه به بهانه مبارزه با داعش و برخی گروه های تروریستی دیگر به سوریه و عراق تجاوز کرده است. اردوغان این اردوغان گروه الحشد الشعبی عراق را تهدید کرد اخبار داعش :ترکیه به بهانه مبارزه با داعش و برخی گروه های تروریستی دیگر به سوریه و عراق تجاوز کرده است. اردوغان این Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اردوغان گروه الحشد الشعبی عراق را تهدید کرد

تبلیغات

اردوغان گروه الحشد الشعبی عراق را تهدید کرد

اردوغان گروه الحشد الشعبی عراق را تهدید کرد

اردوغان گروه الحشد الشعبی عراق را تهدید کرد

اخبار داعش :ترکیه به بهانه مبارزه با داعش و برخی گروه های تروریستی دیگر به سوریه و عراق تجاوز کرده است. اردوغان این بار پارو فراتر گذاشته و گروه قدرتمند الحشد الشعبی عراق را تهدید کرد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم:رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در ادامه دخالت در امور داخلی عراق تهدید کرد اگر نیروهای الحشد الشعبی در شهر تلعفر دست به عملی غیر عادی بزنند، پاسخ ما متفاوت خواهد بود.

اردوغان شنبه شب درمراسم سالگرد اعلام روز جمهوری در ترکیه در گفت و گو با خبرنگاران از برنامه تقویت نیروهای ارتش کشورش در شهرسیلوبی در استان شرناق در جنوب شرقی ترکیه خبرداد و گفت که اگر الحشد الشعبی در تلعفر دست به عمل غیر عادی بزند، به طور قطع پاسخ ما متفاوت خواهد بود.

وی افزود: موضوع شهر تلعفر برای ما حساس است.

روابط بغداد و آنکارا در ماههای اخیر به دلیل اصرار ترکیه بر باقی ماندن نیروهای آن کشور در منطقه بعشیقه در نزدیکی موصل شاهد تنش بوده است.

عراق از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواسته است به تجاوز ترکیه به خاک و حاکمیت ارضی و نیز دخالت در امور داخلی عراق رسیدگی کند.

اظهارات و تلاش های تفرقه افکنانه مقام های ترکیه در شرایطی دنبال می شود که نیروهای الحشد الشعبی عراق همگام با سایر نیروهای آن کشور در عملیات آزاد سازی موصل مشارکت داشته و تاکنون در مناطق جنوب غرب دهها راسوتا و کیلومتر ها منطقه را از دست تروریست های داعش خارج کرده اند و از جانب اقشار مختلف مردم در عراق اعم از شیعه و سنی و کرد مورد حمایت قرار گرفته اند.

نیروهای داوطلب بسیج مردمی عراق روز شنبه از آغاز عملیات این گروه برای آزاد سازی شهر تلعفر عراق در نزدیکی مرز سوریه درادامه عملیات آزادسازی موصل خبر دادند.

شهر ترکمن نشین تلعفر پس از شهرستان موصل پرجمعیت‌ترین شهر استان نینوا است که در سال ۲۰۱۴ به تصرف گروه تروریستی داعش درآمد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات