اجبار دختر ۱۴ ساله به ازدواج و جنک توسط داعش Reviewed by Momizat on . اجبار دختر 14 ساله به ازدواج و جنک توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش دست به اقدام غیر اخلاقی دیگر زد و یک دختر 14 ساله به ازدواج و جنک مج اجبار دختر 14 ساله به ازدواج و جنک توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش دست به اقدام غیر اخلاقی دیگر زد و یک دختر 14 ساله به ازدواج و جنک مج Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اجبار دختر ۱۴ ساله به ازدواج و جنک توسط داعش

اجبار دختر ۱۴ ساله به ازدواج و جنک توسط داعش

اجبار دختر ۱۴ ساله به ازدواج و جنک توسط داعش

اجبار دختر 14 ساله به ازدواج و جنک توسط داعش

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش دست به اقدام غیر اخلاقی دیگر زد و یک دختر ۱۴ ساله به ازدواج و جنک مجبور کرد. داعش با توجه به کمبود نیرو روی به افراد کم سن و سال آورده است.

به گزارش میهن گرام :روزنامه “البیان” امارات نوشت: «گروه تروریستی داعش دختر ۱۴ ساله ای را به ازدواج با یکی از عناصر ۲۹ ساله اش در ازای پرداخت ۵۰۰ دلار وادار کرد.»

به نوشته البیان، این دختر ۱۴ ساله بعد از مجبور شدن به ازدواج با تروریست داعشی، از سوی فرماندهان داعش در الرقه به حمل سلاح وادار شد.

بنا بر این گزارش، بعد از آنکه این دختر با زندگی جهنمی در سایه داعش مواجه شد، با مادر خود از الرقه به سمت ترکیه فرار کرد.

مادر این دختر گفته است که آیا معقول است که دخترک من سلاح بدست بگیرد و در کنار داعشی ها جنگ کند؟

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا