اعدام مخالف و عضو ارتش سوریه به دست داعش +عکس (+۱۸) Reviewed by Momizat on . اعدام مخالف و عضو ارتش سوریه به دست داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت دیگری زد و این بار یک مخالف ارتش سوریه و یک عضو ارتش سوریه را اعدام اعدام مخالف و عضو ارتش سوریه به دست داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت دیگری زد و این بار یک مخالف ارتش سوریه و یک عضو ارتش سوریه را اعدام Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام مخالف و عضو ارتش سوریه به دست داعش +عکس (+۱۸)

تبلیغات

اعدام مخالف و عضو ارتش سوریه به دست داعش +عکس (+۱۸)

اعدام مخالف و عضو ارتش سوریه به دست داعش

اعدام مخالف و عضو ارتش سوریه به دست داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت دیگری زد و این بار یک مخالف ارتش سوریه و یک عضو ارتش سوریه را اعدام کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش در جنایتی جدید دو مرد سوری را که یکی مخالف ارتش سوریه و دیگری عضو ارتش سوریه بود اعدام کرد.

براساس این گزارش، جلادان داعش با پوشاندن لباس نارنجی مخصوص اعدام به این دو نفر؛ آنان را مرتد اعلام کرده و یکی را به ضرب گلوله و دیگری را به وسیله چاقو سر بریدند.

گروه تروریستی داعش همواره جنایت‌هایی خود از قبیل اعدام، ذبح، آتش زدن و پرتاب از ساختمان‌های بلند را به منظور ایجاد رعب و وحشت ضبط و منتشر می‌کند.

این گروه تکفیری ساخته آمریکا و رژیم صهیونیستی و مروج اندیشه‌های وهابیت تکفیری عربستان سعودی است که هدف آن تحقق اهداف منطقه‌ای و بین المللی استکبار در زمینه انهدام و تجزیه منطقه است.

*افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر خودداری کنند.

جنایات داعش

جنایت هولناک دیگر از گروه تروریستی داعش

اعدام داعش,ذبح,ذبح داعش

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات