آمریکا نیروهای مردمی عراق الحشد الشعبی را بمباران کرد Reviewed by Momizat on . آمریکا نیروهای مردمی عراق الحشد الشعبی را بمباران کرد اخبار داعش :امریکا به بهانه مبارزه با داعش در منطقه حضور پیدا کرده اما بارها به جای حمله به داعش و گروه ها آمریکا نیروهای مردمی عراق الحشد الشعبی را بمباران کرد اخبار داعش :امریکا به بهانه مبارزه با داعش در منطقه حضور پیدا کرده اما بارها به جای حمله به داعش و گروه ها Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » آمریکا نیروهای مردمی عراق الحشد الشعبی را بمباران کرد

آمریکا نیروهای مردمی عراق الحشد الشعبی را بمباران کرد

آمریکا نیروهای مردمی عراق الحشد الشعبی را بمباران کرد

آمریکا نیروهای مردمی عراق الحشد الشعبی را بمباران کرد

اخبار داعش :امریکا به بهانه مبارزه با داعش در منطقه حضور پیدا کرده اما بارها به جای حمله به داعش و گروه های تروریستی نیروهای نظامی عراق و سوریه را هدف قرار داده است.

به گزارش میهن گرام :جنگنده های آمریکایی دیشب سه شنبه سیزدهم مهرماه مواضع نیروهای مردمی عراق(الحشد الشعبی) رادر استان نینوی در شمال عراق هدف قرار دادند.

در این حمله محل تجمع نیروهای مردمی عراق در منطقه “القیاره” در جنوب شهر موصل هدف بمباران جنگنده های آمریکایی قرار گرفت.

در این حمله جنگنده های آمریکایی ۲۲ تن از نیروهای نظامی عراق شهید و ۲۰ تن دیگر هم مجروح بودند.

نیروهای نظامی عراق در حال محاصره کردن تروریست های داعشی در منطقه القیاره بودند که هدف حمله جنگنده های آمریکایی قرار گرفتند.

این اولین باری نیست که نیروهای مردمی هدف حملات جنگنده های آمریکایی قرار می گیرند و این جنگنده ها پیش از این بارها به نیروهای مردمی عراق حمله کرده بودند.

ارتش عراق و نیروهای مردمی این کشور طی ماه های اخیر توانستند که منطقه القیاره در جنوب شهر موصل را از لوث تروریست های داعشی پاکسازی کنند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا