خوشحالی مردم با هلاکت خوک سیاه داعش Reviewed by Momizat on . خوشحالی مردم با هلاکت خوک سیاه داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار خبرهایی از هلاکت جلاد داعش معروف به خوک سیاه منتشر شده است. در ماه های اخیر تعد خوشحالی مردم با هلاکت خوک سیاه داعش اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار خبرهایی از هلاکت جلاد داعش معروف به خوک سیاه منتشر شده است. در ماه های اخیر تعد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » خوشحالی مردم با هلاکت خوک سیاه داعش

خوشحالی مردم با هلاکت خوک سیاه داعش

خوشحالی مردم با هلاکت خوک سیاه داعش

خوشحالی مردم با هلاکت خوک سیاه داعش

اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار خبرهایی از هلاکت جلاد داعش معروف به خوک سیاه منتشر شده است. در ماه های اخیر تعداد زیادی از عناصر داعش به هلاکت رسیده اند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم : کشته شدن یکی از مشهورترین جلادان داعش معروف به “خوک سیاه” در الحویجه، مردم این منطقه را شادمان کرد.

یک منبع محلی در استان کرکوک روز یکشنبه به شبکه السومریه گفت: اهالی الحویجه این جلاد مشهور داعشی را به دلیل درشتی هیکل و پوشیدن لباس سیاه، خوک سیاه می‌نامیدند.

به گفتۀ این منبع، این جلاد داعشی دو روز قبل در حمله هوایی به یکی از مقرهای داعش در اطراف الحویجه از پا درآمد.

این منبع خاطرنشان کرد که این جلاد داعشی خودرویی خاکستری رنگ داشت، و شهروندان را با آن خودرو برای اعدام به میدانها می برد.

اعلام خبر مرگ این جلاد داعشی، باعث خوشحالی صدها خانواده‌ای شد که نزدیکانشان به دست این گروه تروریستی اعدام شده‌اند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا