ریختن سم در غذای ابوبکر بغدادی سرکرده داعش Reviewed by Momizat on . ریختن سم در غذای ابوبکر بغدادی سرکرده داعش اخبار داعش :همچنان خبرهای زیادی درباره سرکرده داعش منتشر می شود. بعد از انتشار خبرهایی از هلاکت و زخمی شدن البغدادی ا ریختن سم در غذای ابوبکر بغدادی سرکرده داعش اخبار داعش :همچنان خبرهای زیادی درباره سرکرده داعش منتشر می شود. بعد از انتشار خبرهایی از هلاکت و زخمی شدن البغدادی ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ریختن سم در غذای ابوبکر بغدادی سرکرده داعش

ریختن سم در غذای ابوبکر بغدادی سرکرده داعش

ریختن سم در غذای ابوبکر بغدادی سرکرده داعش

ریختن سم در غذای ابوبکر بغدادی سرکرده داعش

اخبار داعش :همچنان خبرهای زیادی درباره سرکرده داعش منتشر می شود. بعد از انتشار خبرهایی از هلاکت و زخمی شدن البغدادی اکنون خبرهایی از ریختن سم در غذای ابوبکر بغدادی سرکرده داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :به نقل از روزنامه بحرینی الوسط، منابع محلی در استان نینوا خبر دادند که ابوبکر البغدای رهبر داعش در مرز عراق با سوریه بر اثر خوردن غذا دچار مسمویت شدیدی شدند.

بنا بر این گزارش، خبرگزاری عراق خبر داده که در غذای البغدادی و سه تن از همراهانش از اعضای مجلس شورای  داعش سم ریخته شده بود.

به نوشته الوسط، اینک رهبر داعش در پی وخامت وضعیت جسمی اش با همراهانش به مکان نامعلومی منتقل شده اند و به عنوان بیماران اورژانسی تحت درمان قرار دارند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا