داعش ۱۳ تن را در موصل زنده به گور کرد Reviewed by Momizat on . داعش 13 تن را در موصل زنده به گور کرد اخبار داعش :گروه وحشی داعش بار دیگر جنایت هولناکی را انجام داد و این بار داعش 13 تن از فعالان شبکه های اجتماعی را در موصل داعش 13 تن را در موصل زنده به گور کرد اخبار داعش :گروه وحشی داعش بار دیگر جنایت هولناکی را انجام داد و این بار داعش 13 تن از فعالان شبکه های اجتماعی را در موصل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش ۱۳ تن را در موصل زنده به گور کرد

تبلیغات

داعش ۱۳ تن را در موصل زنده به گور کرد

داعش ۱۳ تن را در موصل زنده به گور کرد

داعش 13 تن را در موصل زنده به گور کرد

اخبار داعش :گروه وحشی داعش بار دیگر جنایت هولناکی را انجام داد و این بار داعش ۱۳ تن از فعالان شبکه های اجتماعی را در موصل زنده به گور کرد. داعش در روزهای اخیر به شکل های مختلف دست به جنایت می زند.

به گزارش میهن گرام :داعش ۱۳ تن از فعالان شبکه های اجتماعی را در شهر موصل زنده به گور کرد.

پایگاه شبکۀ السومریۀ عراق، روز جمعه، به نقل از منبعی محلی در نینوا نوشت که داعش ۱۳۱۳ تن از کاربران شبکه اجتماعی را در غرب شهر موصل مجبور به حفر سیزده قبر کرد و سپس آنها را زنده در گورهایی که خود کَنده حفر کرده بودند، دفن کرد.

این منبع افزود: «این ۱۳ قربانی بعد از دستگیری به زندانی در مرکز شهر موصل منتقل و سپس در محلی بین موصل و شهر تلعفر زنده به گور شدند».

همزمان با مقاومت مسلحانۀ مردمی علیه داعش در موصل، فعالان شبکه های اجتماعی در این شهر نیز انتشار مطالبی درباره حمایت از ارتش عراق و نیروهای مردمی، و ترغیب مردم به پشتیبانی از نیروهای دولتی را آغاز کرده اند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات