نوجوان داعشی فرمانده اش را بعد از گرفتن مادرش کشت Reviewed by Momizat on . نوجوان داعشی فرمانده اش را بعد از گرفتن مادرش کشت اخبار داعش :بار دیگر اعضا گروه تروریستی تکفیری داعش به جان هم افتادن و این بار نوجوان 15 ساله عضو داعش فرمانده نوجوان داعشی فرمانده اش را بعد از گرفتن مادرش کشت اخبار داعش :بار دیگر اعضا گروه تروریستی تکفیری داعش به جان هم افتادن و این بار نوجوان 15 ساله عضو داعش فرمانده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » نوجوان داعشی فرمانده اش را بعد از گرفتن مادرش کشت

تبلیغات

نوجوان داعشی فرمانده اش را بعد از گرفتن مادرش کشت

نوجوان داعشی فرمانده اش را بعد از گرفتن مادرش کشت

نوجوان داعشی فرمانده اش را بعد از گرفتن مادرش کشت

اخبار داعش :بار دیگر اعضا گروه تروریستی تکفیری داعش به جان هم افتادن و این بار نوجوان ۱۵ ساله عضو داعش فرمانده اش را بعد از گرفتن و ادواج با مادرش به هلاکت رساند.

به گزارش میهن گرام :پایگاه عراقی السومریه نیوز روز پنجشنبه به نقل از یک منبع محلی در استان نینوا نوشت: یک نوجوان ۱۵ ساله عضو گردان های موسوم به “اشبال الخلافه” با سلاح کمری به سر فرمانده اش را در داخل منزلش واقع در منطقه التحریر در شمال موصل شلیک کرد.

به گفته این منبع محلی، این واقعه یک روز پس از ازدواج فرمانده مذکور با مادر این نوجوان اتفاق افتاده است.

این منبع که خواست نامش فاش نشود اعلام کرد: مقتول یکی از سرکردگان مشهور داعش و معاون اردوگاه آموزش “اشبال الخلافه” بود. دلایل اقدام به این نوجوان به قتل فرمانده اش مبهم است و فرد مذکور به مکان نامعلومی فرار کرده است.

یادآور می شود تشکیلات تروریستی داعش با هدف تقویت سلطه خود بر مناطق تحت اشغال، چندین مرکز آموزش نظامی برای کودکان و نوجوانان تأسیس کرده است.

گروه تروریستی داعش در ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ شهر موصل مرکز استان نینوا را به اشغال خود درآورد. این شهر به ویژه پس از عملیات اخیر ارتش عراق که منجر به پاکسازی بخش های زیادی از مناطق اشغالی و هلاکت تروریست های داعشی شده است از مهم ترین مراکز تحت کنترل این گروهک به شمار می آید.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات