اعزام ناو هواپیمابر و سه هزار نظامی روسی به سوریه Reviewed by Momizat on . اعزام ناو هواپیمابر و سه هزار نظامی روسی به سوریه اخبار داعش :قدرت گرفتن داعش و سایر گروه های تروریستی در منطقه باعث حضور نظامی روسیه در منطقه شد. اکنون خبرهایی اعزام ناو هواپیمابر و سه هزار نظامی روسی به سوریه اخبار داعش :قدرت گرفتن داعش و سایر گروه های تروریستی در منطقه باعث حضور نظامی روسیه در منطقه شد. اکنون خبرهایی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعزام ناو هواپیمابر و سه هزار نظامی روسی به سوریه

تبلیغات

اعزام ناو هواپیمابر و سه هزار نظامی روسی به سوریه

اعزام ناو هواپیمابر و سه هزار نظامی روسی به سوریه

اعزام ناو هواپیمابر و سه هزار نظامی روسی به سوریه

اخبار داعش :قدرت گرفتن داعش و سایر گروه های تروریستی در منطقه باعث حضور نظامی روسیه در منطقه شد. اکنون خبرهایی از اعزام ناو هواپیمابر و سه هزار نظامی روسی به سوریه منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :روزنامه رأی الیوم نوشت: وزیر دفاع روسیه چهارشنبه از اعزام قریب الوقوع ناو هواپیمابر روسی به مدیترانه به منظور تحکیم قدرت دفاعی نیروهای روس خبر داد.

رأی الیوم همچنین به نقل از دیدبان حقوق بشر سوریه مدعی شد که ۳ هزار نظامی روسی برای شرکت در نبردهای سوریه وارد حومه حلب شده اند.

به نوشته رأی الیوم، دیدبان حقوق بشر سوریه ادعا کرده که بنا بر گزارش های دریافتی از “منابع موثق”، ارتش سوریه و نیروهای روسیه برای مشارکت در نبردهای سوریه، از نیروهای خارجی استفاده می کنند و اخیرا هم ۳ هزار نظامی آموزش دیده روسی به سوریه منتقل شده اند و اغلب آنها در منطقه السفیره در حومه جنوبی حلب مستقر هستند.

به ادعای این مرکز، نظامیان روس طی ۴ هفته گذشته به سوریه وارد شده و به منطقه السفیره در حومه جنوب شرقی حلب انتقال یافته اند تا برای آغاز نبردهایی در چند منطقه از سوریه آماده شوند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات