خنثی شدن عملیات داعش علیه عزاداران حسینی Reviewed by Momizat on . خنثی شدن عملیات داعش علیه عزاداران حسینی اخبار داعش :در این روزها که اکثر شیعیان جهان درحال انجام عذاداری هستند داعش سعی در انجام عملیات تروریستی دارد.که خداراش خنثی شدن عملیات داعش علیه عزاداران حسینی اخبار داعش :در این روزها که اکثر شیعیان جهان درحال انجام عذاداری هستند داعش سعی در انجام عملیات تروریستی دارد.که خداراش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » خنثی شدن عملیات داعش علیه عزاداران حسینی

تبلیغات

خنثی شدن عملیات داعش علیه عزاداران حسینی

خنثی شدن عملیات داعش علیه عزاداران حسینی

خنثی شدن عملیات داعش علیه عزاداران حسینی

اخبار داعش :در این روزها که اکثر شیعیان جهان درحال انجام عذاداری هستند داعش سعی در انجام عملیات تروریستی دارد.که خداراشکر داعش هنوز موفق به انجام کار خاصی نشده و امیدواریم که هیچوقت موفق نشود.

به گزارش میهن گرام :یک منبع امنیتی عراقی امروز در گفت‌وگو با وبگاه خبری السومریه عراق، از کشف یک گروهک وابسته به داعش در کرکوک خبر داد.
به گفته این منبع امنیتی، نیروی مشترک از پلیس و دستگاه اطلاعاتی و وزارت کشور و نیروهای آسایش یک عملیات انتحاری گروهک وابسته به داعش علیه یک کاروان عزاداران حسینی حسینیه الزهراء در کرکوک را از طریق بازداشت اعضای گروهک خنثی کردند.
به گفته این منبع قرار بود بسته‌های انفجاری و همچنین نیروهای انتحاری به این کاروان عزاداران حسینی حمله کنند.
بنا بر این گزارش، نیروی امنیتی عراق مغز متفکر این گروهک را به همراه معاونش بازداشت کرد و جست‌وجو برای یافتن سایر اعضای این گروهک ادامه دارد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات