ساقط کردن یک جنگنده ارتش سوریه توسط داعش Reviewed by Momizat on . ساقط کردن یک جنگنده ارتش سوریه توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر یکی از جنگنده های ارتش سوریه این بار توسط داعش ساقط شد. تاکنون تعدادی از جنگنده های ارتش سوریه توس ساقط کردن یک جنگنده ارتش سوریه توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر یکی از جنگنده های ارتش سوریه این بار توسط داعش ساقط شد. تاکنون تعدادی از جنگنده های ارتش سوریه توس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ساقط کردن یک جنگنده ارتش سوریه توسط داعش

تبلیغات

ساقط کردن یک جنگنده ارتش سوریه توسط داعش

ساقط کردن یک جنگنده ارتش سوریه توسط داعش

ساقط کردن یک جنگنده ارتش سوریه توسط داعش

اخبار داعش :بار دیگر یکی از جنگنده های ارتش سوریه این بار توسط داعش ساقط شد. تاکنون تعدادی از جنگنده های ارتش سوریه توسط گروه هایی تروریستی در این کشور ساقط شده است.

به گزارش میهن گرام :خبر سقوط یکی دیگر از جنگنده های نیروی هوایی ارتش سوریه اعلام شد.

تلویزیون سوریه امروز یکشنبه ۲۸ شهریورماه گفت که یک جنگنده ارتش این کشور در هنگام ماموریت در استان دیرالزور در شرق سوریه سقوط کرد و خلبان آن کشته شد.

این جنگنده پیش از سقوط در حال بمباران پایگاه داعش در ارتفاعات “جبل ثرده” در نزدیکی فرودگاه شهر دیرالزور بود که توسط عناصر این گروه تروریستی هدف قرار گرفت.

جنگنده های آمریکایی دیروز شنبه ۲۷ شهریورماه پایگاه ارتش سوریه در ارتفاعات جبل ثرده را بمباران کردند که در این حمله ۶۲ تن از سربازان ارتش سوریه کشته شدند.

این بمباران آمریکا باعث پیشروی تروریست های داعشی در استان دیرالزور و اشغال ارتفاعات جبل ثرده توسط آنها شد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات