یک تروریست ۲۰ ساله مادر خود را خفه کرد Reviewed by Momizat on . یک تروریست 20 ساله مادر خود را خفه کرد اخبار داعش :جنایات گروه های تروریستی همچون داعش و پخش این جنایات و تبلیغ گروه های تروریستی باعث تاثیر روی خیلی از افراد ش یک تروریست 20 ساله مادر خود را خفه کرد اخبار داعش :جنایات گروه های تروریستی همچون داعش و پخش این جنایات و تبلیغ گروه های تروریستی باعث تاثیر روی خیلی از افراد ش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » یک تروریست ۲۰ ساله مادر خود را خفه کرد

یک تروریست ۲۰ ساله مادر خود را خفه کرد

یک تروریست ۲۰ ساله مادر خود را خفه کرد

یک تروریست 20 ساله مادر خود را خفه کرد

اخبار داعش :جنایات گروه های تروریستی همچون داعش و پخش این جنایات و تبلیغ گروه های تروریستی باعث تاثیر روی خیلی از افراد شده است. اکنون خبرهایی از یک تروریست ۲۰ ساله مادر خود را خفه کرد منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :رادیو خبری ۲۴ ساعته فرانسه “France info” روز دوشنبه ۱۲ سپتامبر اعلام کرد که در شهر “لو آور” فرانسه (منطقه نرماندی علیا) جوانی بیست ساله مادر خود را به علت جلوگیری از پیوستن فرزندش به گروه های تروریستی حاضر در سوریه خفه کرد!

این مجرم بلافاصله پس از قتل مادر خود، با پلیس آگاهی تماس حاصل نمود و همه چیز را اعتراف کرد. وی طی بازجویی به پلیس گفت که تحت تاثیر افکار و ایدئولوژی تروریست های تکفیری دست به این جنایت هولناک زده است.   به گفته پلیس، این مرد جوان از یک اختلال روانی رنج می برده است. در مورد اینکه آیا او پیش از این نیز به خاطر افکار افراطی خود تحت نظر پلیس بوده است یا خیر، چیزی گفته نشده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا