مثله و آویزان کردن ۱۸ عراقی توسط داعش +عکس ۱۸+ Reviewed by Momizat on . مثله و آویزان کردن 18 عراقی توسط داعش جنایات داعش :باز هم شهروندان عراقی شاهد جنایت هولناکی دیگر از داعش بودند.داعش در روزهای اخیر به خاطر شکست های زیادی که از مثله و آویزان کردن 18 عراقی توسط داعش جنایات داعش :باز هم شهروندان عراقی شاهد جنایت هولناکی دیگر از داعش بودند.داعش در روزهای اخیر به خاطر شکست های زیادی که از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » مثله و آویزان کردن ۱۸ عراقی توسط داعش +عکس ۱۸+

تبلیغات

مثله و آویزان کردن ۱۸ عراقی توسط داعش +عکس ۱۸+

مثله و آویزان کردن ۱۸ عراقی توسط داعش

مثله و آویزان کردن 18 عراقی توسط داعش

جنایات داعش :باز هم شهروندان عراقی شاهد جنایت هولناکی دیگر از داعش بودند.داعش در روزهای اخیر به خاطر شکست های زیادی که از نیروهای عراقی خورده است تعداد جنایات خود را افزایش داده است که داعش این کار را بیشتر برای ترساندن مردم انجام می دهد.

یک منبع محلی در استان کرکوک عراق به سومریه نیوز گفت که عناصر داعش سه شنبه شب، ۱۸ شهروند را در مرکز منطقه الحویجه واقع در ۵۵ کیلومتری جنوب غربی کرکوک به قتل رساندند.

این منبع افزود: تروریست های داعش، اجساد قربانیان را مثله کردند و برخی از آنان را از تیرهای برق آویزان کردند و برخی دیگر از شهروندان را درحالیکه زنده بودند، آنقدر در خیابانها روی زمین کشیدند تا جان دادند.

این منبع همچنین اعلام کرد که گروه داعش این افراد را به اتهام جاسوسی برای دولت و ارائه اطلاعاتی درباره داعش اعدام کرد.

این منبع افزود: اهالی حاضر نشدند که بنا به خواسته داعش برای مشاهده کشتار شهروندان جمع شوند.

گروه تروریستی داعش برای ارعاب شهروندان طی ماه های گذشته قتل های گسترده ای را در مناطق تحت اشغال خود به بهانه های مختلف انجام داده است.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات