داعش مجبور به ممنوع کردن روبند برای زنان شد Reviewed by Momizat on . داعش مجبور به ممنوع کردن روبند برای زنان شد اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش قوانین سخت گیرانه ای در مناطق تحت کنترل خود خصوصا برای زنان دارد. بعد از اجبار داعش مجبور به ممنوع کردن روبند برای زنان شد اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش قوانین سخت گیرانه ای در مناطق تحت کنترل خود خصوصا برای زنان دارد. بعد از اجبار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش مجبور به ممنوع کردن روبند برای زنان شد

داعش مجبور به ممنوع کردن روبند برای زنان شد

داعش مجبور به ممنوع کردن روبند برای زنان شد

داعش مجبور به ممنوع کردن روبند برای زنان شد

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش قوانین سخت گیرانه ای در مناطق تحت کنترل خود خصوصا برای زنان دارد. بعد از اجبار شدن روبند برای زنان اکنون داعش آن را ممنوع کرده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از شبکه العالم، گروه تکفیری صهیونیستی داعش که در دو سال گذشته با زور و اجبار، زنان ساکن در مناطق تحت اشغال خود در عراق و سوریه را به استفاده اجباری از روبند و نقاب وادار کرده، سرانجام ناچار شد به دلایل “امنیتی” از ورود زنان نقابدار به مراکز نظامی و امنیتی خود ممنوع کند.

یک مقام محلی در استان نینوای عراق روز جمعه اعلام کرد: داعش با صدور فرمانی، ورود زنان نقابدار و پوشیه دار به مراکز امنیتی خود “تحت هر عنوان” را ممنوع اعلام کرد.

به گفته وی، این تصمیم داعش پس از آن اتخاذ شده که شماری از افراد نقابدار در برخی مناطق با نفوذ به مراکز داعش، شماری از اعضا و سران این گروه تروریستی را در ماه های اخیر به قتل رسانده اند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا