ابوعزرائیل تهدید کرد آل سعود را پودر می کنیم Reviewed by Momizat on . ابوعزرائیل تهدید کرد آل سعود را پودر می کنیم اخبار داعش :همانطور که میدانید افراد زیادی در مبارزه با داعش می باشند که یکی از آنها ابو عزرائیل است که در کنار بسی ابوعزرائیل تهدید کرد آل سعود را پودر می کنیم اخبار داعش :همانطور که میدانید افراد زیادی در مبارزه با داعش می باشند که یکی از آنها ابو عزرائیل است که در کنار بسی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ابوعزرائیل تهدید کرد آل سعود را پودر می کنیم

ابوعزرائیل تهدید کرد آل سعود را پودر می کنیم

ابوعزرائیل تهدید کرد آل سعود را پودر می کنیم

ابوعزرائیل تهدید کرد آل سعود را پودر می کنیم

اخبار داعش :همانطور که میدانید افراد زیادی در مبارزه با داعش می باشند که یکی از آنها ابو عزرائیل است که در کنار بسیاری دیگر در تلاش برای نابودی گروه های تروریستی همچون داعش می باشند.

به گزارش میهن گرام :ابو عزرائیل، رزمندۀ مشهور عراقی، آل سعود را تهدید کرد که با گردان های امام علی (ع) عراق و مجاهدان حوثی، از طریق یمن برای نابودی آنان، به عربستان خواهند رفت.

ایوب الربیعی معروف به ابوعزرائیل با انتشار ویدیویی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، با اشاره به یکی از اعضای هیأت جنبش انصارالله یمن که روز گذشته وارد بغداد شدند، خطاب به عربستان سعودی گفت: “هیچ راه فراری ندارید، از یمن سراغتان می آییم و پودرتان می کنیم “.

هیأت جنبش انصارالله به ریاست محمد عبدالسلام سخنگوی این جنبش روز یکشنبه از کشور پادشاهی عمان وارد پایتخت عراق شد.

این سفر دوره ای که شامل کشورهای دیگری نیز خواهد شد تلاش جدیدی برای به رسمیت شناختن شورای عالی سیاسی یمن از سوی این کشورهاست.

داعش

دیدگاه (2)

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا