داعش در تلاش برای پیدا کردن سه زن خارجی ناپدید شده Reviewed by Momizat on . داعش در تلاش برای پیدا کردن سه زن خارجی ناپدید شده اخبار داعش :در ادامه فرار اعضای مختلف داعش این بار سه زن خارجی عضو این گروه تروریستی ناپدید شده اند. در ماه ه داعش در تلاش برای پیدا کردن سه زن خارجی ناپدید شده اخبار داعش :در ادامه فرار اعضای مختلف داعش این بار سه زن خارجی عضو این گروه تروریستی ناپدید شده اند. در ماه ه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش در تلاش برای پیدا کردن سه زن خارجی ناپدید شده

تبلیغات

داعش در تلاش برای پیدا کردن سه زن خارجی ناپدید شده

داعش در تلاش برای پیدا کردن سه زن خارجی ناپدید شده

داعش در تلاش برای پیدا کردن سه زن خارجی ناپدید شده

اخبار داعش :در ادامه فرار اعضای مختلف داعش این بار سه زن خارجی عضو این گروه تروریستی ناپدید شده اند. در ماه های اخیر تعداد زیادی از عناصر داعش دست به فرار از این گروه زده اند.

به گزارش میهن گرام :یک منبع محلی در استان نینوای عراق، از جستجوی خانه به خانۀ داعشی‌ها برای یافتن سه زن خارجی که به طور ناگهانی در موصل “ناپدید” شده‌اند، خبر داد.

این منبع تاکید کرد که تلاش داعشی‌ها برای یافتن این سه زن، حاکی از آن است که آنها با سران تشکیلات داعش روابط قوی داشته اند.

بنا بر این گزارش، سه زن خارجی که یکی از آنان اروپایی بودند و تحت حراست نیروهای امنیتی داعش در موصل به یک مرکز درمانی مراجعه کرده بودند، به طور ناگهانی ناپدید شدند.

به نوشته سومریه نیوز، این منبع که نخواست نامش فاش شود، تاکید کرد که داعش تمام نیروهای خود را بسیج کرده تا برای یافتن آنان، همه جا را جستجو کنند و این اقدام بیانگر رابطه قوی این سه زن خارجی با سران داعش است.

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات