بریدن سر پدر توسط جوان سعودی به روش داعش Reviewed by Momizat on . بریدن سر پدر توسط جوان سعودی به روش داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید عقاید داعش بسیار شبیه به عقاید وهابیون سعودی می باشد. اکنون خبرهایی از بریدن سر پدر توسط بریدن سر پدر توسط جوان سعودی به روش داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید عقاید داعش بسیار شبیه به عقاید وهابیون سعودی می باشد. اکنون خبرهایی از بریدن سر پدر توسط Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » بریدن سر پدر توسط جوان سعودی به روش داعش

بریدن سر پدر توسط جوان سعودی به روش داعش

بریدن سر پدر توسط جوان سعودی به روش داعش

بریدن سر پدر توسط جوان سعودی به روش داعش

اخبار داعش :همانطور که میدانید عقاید داعش بسیار شبیه به عقاید وهابیون سعودی می باشد. اکنون خبرهایی از بریدن سر پدر توسط جوان سعودی به روش داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از وبسایت خبری “مصر۲۴”، یک جوان سعودی در استان “بارق” عسیر پدر ۷۰ ساله خود را به سبک داعش سربرید.

بنا بر این گزارش، این جوان ۳۶ ساله بعد از تکفیر پدرش، با الهام از فتاوای ابن تیمیه که کشتن پدر کافر بدست فرزندش را جایز دانسته، به این کار اقدام کرده است.

مقامات امنیتی سعود برای اینکه این  مسئله به اتهام زنی به مفتی های وهابی نیانجامد، شایع کرده اند که این جوان روانی بوده است.

اخیرا هم دو جوان به کشتن پدر و مادر خود در عربستان اقدام کرده بودند که کاشف بعمل آمد این دو جوان با الهام از آموزه های داعشی و وهابی به این کار اقدام کرده اند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا