استفاده داعش از قرآن برای تله انفجاری Reviewed by Momizat on . استفاده داعش از قرآن برای تله انفجاری اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش باز دیگر دیگر نشان داد که این گروه تروریستی هیچ ربطی به اسلام ندارد. اکنون تصاویری ا استفاده داعش از قرآن برای تله انفجاری اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش باز دیگر دیگر نشان داد که این گروه تروریستی هیچ ربطی به اسلام ندارد. اکنون تصاویری ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » استفاده داعش از قرآن برای تله انفجاری

تبلیغات

استفاده داعش از قرآن برای تله انفجاری

استفاده داعش از قرآن برای تله انفجاری

استفاده داعش از قرآن برای تله انفجاری

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش باز دیگر دیگر نشان داد که این گروه تروریستی هیچ ربطی به اسلام ندارد. اکنون تصاویری از استفاده داعش از قرآن برای تله انفجاری منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :رگروه تروریستی تکفیری داعش که مدعی تشکیل خلافت اسلامی عراق و شام است، پس از تحمل شکست های سنگین و مفتضحانه در عراق، گوشه ای دیگر از چهره حقیقی خود را به منصه ظهور گذاشت.

عناصر این گروه تروریستی تکفیری در جزیره خالدیه عراق، در اقدامی وقیحانه، نسخ قرآن کریم را به عنوان تله های انفجاری مورد سوء استفاده قرار داده اند.

در تصاویری که اخیرا منتشر شده است، تعدادی از نسخ قرآن کریم دیده می شود که عناصر داعش در میان مزارع شهر خالدیه در عراق قرار داده و آنها را بگونه ای طراحی کرده اند که در صورت برداشتن این نسخ قرآن، انفجاری مهیب صورت می گیرد.

این نخستین بار نیست که داعش از روش های غیرمعمول که حتی از سوی کفار نیز مشاهده نشده است، در جهت رسیدن به اهداف شوم خود بهره می برد.

عناصر این گروه تروریستی در اغلب موارد، پس از آنکه متحمل شکست های سنگین در شهر های تحت اشغال خود شده و و مجبور به تخلیه این شهرها می شوند، پیش از آنکه این شهرها را ترک نمایند، آن را به یک تله انفجاری بزرگ تبدیل می کنند. به این صورت که در امکان عمومی، منازل مردم و حتی بیمارستان ها، بمب هایی را کار گذاشته تا در صورت ورود رزمندگان به این مناطق، با وقوع انفجار های مهیب، تعدادی از آنان را به شهادت برسانند.

اینگونه اقدامات داعش کمک می کند تا پرده از چهره واقعی این دشمن اسلام، انسانیت و تشیع کنار رود و جهانیان با واقعیت چهره خلافت به اصطلاح اسلامی داعش بیشتر آشنا شوند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات