منفجر کردن ۲۵ نفر در یک اتاق توسط داعش Reviewed by Momizat on . منفجر کردن 25 نفر در یک اتاق توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه جنایات وحشیانه خود این بار 25 نفر را در یک اتاق منفجر کرد. داعش بیشتر برای منفجر کردن 25 نفر در یک اتاق توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه جنایات وحشیانه خود این بار 25 نفر را در یک اتاق منفجر کرد. داعش بیشتر برای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » منفجر کردن ۲۵ نفر در یک اتاق توسط داعش

تبلیغات

منفجر کردن ۲۵ نفر در یک اتاق توسط داعش

منفجر کردن ۲۵ نفر در یک اتاق توسط داعش

منفجر کردن 25 نفر در یک اتاق توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه جنایات وحشیانه خود این بار ۲۵ نفر را در یک اتاق منفجر کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم : يك منبع آگاه در شهر الحويجه عراق گفت كه گروه تروريستی داعش ۲۵ نفر از اهالی اين شهر را با زنداني كردن آنها در یک اتاق بمبگذاری شده، منفجر كرد.

اين منبع آگاه روز دوشنبه به السومريه نيوز گفت: دادگاه داعش حكم اعدام ۲۵ نفر ياد شده را به اتهام خبرچينی و همكاری با نهادهای امنيتی  دولت عراق صادر كرد.

گروه تروریستی داعش، پس از قرار دادن این ۲۵ نفر در یک اتاق بمبگذاری شده، آنها را به قتل رساند.

داعش برای ترساندن اهالی مناطق تحت کنترل خود، هر ازگاهی به روشهای مختلف دست به اعدامهای وحشیانه می زند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات